İzmir Kiralık Vinç Hizmetleri

Ülkemizin en gelişmiş ve modern şehirlerinden olan İzmir de doğal olarak oluşan çok yönlü gelişmişliğe bağlı olarak her alanda hizmet veren kurum ve firmalar ortaya çıkmıştır. İşte bu iş alanları içerisinde en zor ve zahmet vereni ise taşıma ve yük merkezli olarak yapılan işlemelerdir. Bu işlemler her manada günlük yaşantımızda karşımıza çıkabilmekte ve biz bu alanlara yönelik olarak ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla vinç hizmetlerine ihtiyaç duyabilmekteyiz.

İzmir gibi gelişmiş ve hala da hızla gelişmeye devam eden bir merkezde, inşaat, teknoloji ve sanayi sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlerin taşıma ve yükleme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetler kurumumuz tarafından başarıyla yapılmaktadır.

İZMİR VİNÇ HİZMETLERİNDE BULUNAN ARAÇLAR

Günlük hayatımızda eğer ki yaptığımız iş alanları zorunlu ve ağır yük gerektiren bir alan ise o zaman vinç hizmetlerinden yararlanmadan yaptığımız çalışmaları başarıya götürebilmemiz oldukça zor olabilmektedir. İşte bu eksende baktığımız zaman izmir vinç hizmetleri kurulmuş olduğu günden bu yana zorlu iş hayatında başarıya ulaşmak isteyen ve buna bağlı olarak çalışmalarında aksama olmaması yönünde en yüksek donanımlardan yararlanmak isteyen her kuruma hizmet vermektedir.

Verilen hizmetlerin ağı yük ve genellikle taşımaya dayalı olması ve İzmir’in buna uyumlu olması sebebiyle her türlü teknolojik ve modern vinçler ile hizmet verilmektedir. Bu bağlamda 5 tonluk vinç kapasitesi ile başlayan vinç modellerimizde 90 tonluk kırmalı ve gelişmiş modern vinçler ile en ağır işlemleri bile başarıyla yapabilecek araç filomuz ile hizmet sunmaktayız. Nitekim bu durum doğal olarak her kesimin vinç ihtiyacını karşılayabilen izmir kiralık vinç hizmetlerinin bölgede en çok tercih edilen kurum olmasını kaçınılmaz kılmıştır.

VİNÇ KİRALAMA VE HİZMET SÜRELERİ

Kurumumuza muracaat ederek kiralık vinç hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize kira konusunda sınırlama getirmemekteyiz. Nitekim kiralanan vinç müşterimizin ihtiyaçları karşılanana kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Geniş vinç filomuz ile hizmetin sağlanacağı süreden önce en genel olarak bakımları yapılmaktadır. Tüm bakım ve varsa onarım işlemeleri ile vincin hizmet vereceği sürede gerekli olan tüm malzemeler vinç ile birlikte hizmete sunulmaktadır. Buradaki amaç yapılacak olan iş veya çalışmada müşterinin işlerinin aksamamasıdır.

FİYAT VE ÖDEME

Kısa süreli veya uzun süreli kiralama hizmetlerinin tamamı da dahil olmak üzere, vinç hizmetlerimizden yararlanmak isteyen her müşterimize ödemede hesaplılık sağlamaktayız. Uzun süreli olarak hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin özellikle ödeyecekleri meblağların fazla olması nedeniyle taksitlendirme işlemleri ekseninde de ödeme sağlanmaktadır. Ödeme indirimi ve ayrıca kampanyalı vinç hizmetleri sunan kurumumuz, bu farklı hizmetleri ile vinç ihtiyacı duyan her bireyin uğrak noktası olarak sesini duyurmayı başarmıştır.