Written by atlas

İzmir Vinç Kiralama

Atlas Vinç İzmir’de profesyonel ekiple ve kendi araç parkurunda bulunan vinçleri ile tüm bölgelerine saatlik, günlük, aylık ve yıllık zaman dilimleri ile vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Sepetli Vinç Hizmetimiz

Bir yerden başka bir yere taşınması gereken malzemelerin günümüzde insan gücü yada forkliftler ile yapılması oldukça zor olmaktadır. Günümüzde bu noktada yardımcı olarak vinçler devreye girmektedir. Vinç kiralama hizmeti artık önemli hizmet kollarından olmuştur. Bu hizmet müşterilerimize sunulurken gerekli güvenlik mutlaka sağlanmaktadır.

Vinç Hizmeti

Bu noktada firmamız müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Gelişen ve daima yenilenen filomuzda ihtiyacınız olan tüm araç ve bağlı ekipmanlara sahibiz. Vinç kiralamak istediğinizde dilerseniz vinci kiralayabilir, dilerseniz de konusunun uzmanı personel ile de destek alabilirsiniz.

Sepetli Vinç Hizmeti

Vinç kiralama hizmeti dendiğinde ilk akla gelen sepetli vinç kiralama hizmeti izmir konusunda uzman ve gerekli tüm araç ve ekipmana sahiptir. Sepetli vinçler çok farklı ve fazla özellikler taşıyan bir vinç modelleri arasındadır.

Sepetli Vincin Kullanım Alanları

Sepetli vinç modelleri çok yüksek binalara, yük taşımak, yük boşaltmak, cephelerin tadilatı, cephelerin kaplamalarının yapılması, reklam asılması, tabela sistemleri, cam temizliği, çeşitli montaj işlemleri, tamir, boya, sıva ve benzeri birçok alanda kullanılmaktadır.

İşçi güvenliği açısından da sağladığı güvenlik açısından sepetli vinçler tercih nedenidir. İnsan kaynağının yerinde ve doğru şekilde kullanılmasında oldukça yardımcı olmaktadır. İş gücü kazanılması ve ekonomik anlamda fayda sağlaması açısından tercih edilir.

Firmamız tüm bu hassas detayları da dikkate alarak müşterilerine doğru hizmeti sunma konusunda sonsuz destek sağlar. İzmir ve bölgesinde 7/24 müşterilerine kesintisiz hizmet vermekteyiz. Almış olduğumuz yüksek oranda müşteri memnuniyeti işlerimizi doğru yaptığımızın kanıtıdır.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *